Atrakcja letnia

Dwie trasy narciarskie

Nasza największa atrakcja zimowa to oczywiście nartostrady! Zapraszamy wszystkich zarówno na szlak niebieski jak i czerwony przy czym ta druga dla odrobinę zaawansowanych w jeździe na nartach oraz snowboardzie. Trasy obsługiwane są przez orczyki oraz 4 osobową kolej linową. Jeżeli pogoda dopisuje, znajdziesz u nas zawsze świeży śnieg ;) Aktualne warunki na stoku zawsze możesz sprawdzić poprzez naszą kamerkę, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Atrakcja letnia

Ośla łączka

Na górze Kolei Linowej czeka na rodziców oraz ich pociechy ponad 200m trasy dla najmniej doświadczonych amatorów nart i snowboardów.

Atrakcja letnia

Szkoła narciarska

Mamy górę, z której świetnie się zjeżdża i mamy mega ludzi, którzy swoimi umiejętnościami nauczania i zaangażowoaniem sprawią, że w mig załapiesz "jak to działa"! Jeżeli nie masz odpowiedniego sprzętu, nie przejmuj się, u nas znajdziesz także wypożyczalnie snowboardów, nart, kijków oraz kasków.

Dowiedz się więcej

Atrakcja letnia

Wypożyczalnia sprzętu

Brak sprzętu nie jest już wymówką ;). Czeka na Ciebie nowoczesny, sprawny i zadbany sprzęt narciarski oraz kaski!

Dowiedz się więcej

Mapa stoku

  1. Kolej linowa 4-osobowa 800m
  2. Trasa narciarska czerwona 980m
  3. Trasa narciarska niebieska 1100m
  4. Park linowy
  5. Zagroda zwierząt
  1. Punkty gastronomiczne z tarasem widokowym
  2. Stacja górna
  1. Trampolina/kule wodne
  2. Mała skocznia narciarska
  3. Strzelinica

Atrakcja zimowa

Bar gastronomiczny z tarasem widokowym

Na szczycie Skolnity, górnej stacji kolejki linowej znajduje się bar gastronomiczny. Proponujemy Państwu potrawy z grilla, dania obiadowe, napoje ciepłe i zimne, a na dodatek przepiękny widok z tarasu.

 

Atrakcja zimowa

Ogniska, imprezy okolicznościowe

Wyobraź sobie imprezę przy zachodzie słońca, ognisko i skwierczącą kiełbaskę popijaną ulubionym napojem. Tak, to wszystko jest możliwe u nas! Skontaktuj się poprzez formularz lub telefon i dograj szczegóły.

Atrakcja zimowa

Paintball

Szukasz idealnego sposobu na relaks po ciężkim tygodniu pracy? Zabierz swoich znajomych do Skolnity Ski&Bike Wisła, gdzie w 100% bezpiecznych warunkach odstresujecie się podczas paintballowej bitwy.

Atrakcja zimowa

Park linowy

Naszych gości czeka 5 urozmaiconych tras o zróżnicowanej trudności. To idealna rozrywka zarówno dla maluchów, jak i weteranów ekstremalnych przygód.

Atrakcja zimowa

Trampolina i kule wodne

Zapraszamy na górną stację Skolnit, a tam atrakcje dla najmłodszych i starszaków, takie jak: kule wodne i trampolina. Jest to bezpieczna i fantastyczna zabawa dla każdego.

Atrakcja zimowa

Trasy rowerowe

Wyciąg jest przystosowany do rowerów, więc każdego miłośnika tego pojazdu wywiezie do góry wraz z nim! Z góry można zjechać na kilka sposobów, między innymi szlakami rowerowymi, które prowadzą przez piękne rejony.