Atrakcja letnia

Bar gastronomiczny z tarasem widokowym

Na szczycie Skolnity, górnej stacji kolejki linowej znajdują się dwa bary gastronomiczne. Proponujemy Państwu potrawy z grilla, dania obiadowe, napoje ciepłe i zimne, przepiękny widok z tarasu.

 

Atrakcja letnia

Ogniska, imprezy okolicznościowe

Wyobraź sobie imprezę przy zachodzie słońca, ognisko i skwierczącą kiełbaskę popijaną ulubionym napojem. Tak, to wszystko jest możliwe u nas! Skontaktuj się poprzez formularz lub telefonicznej i dograj szczegóły.

Atrakcja letnia

Paintball

Szukasz idealnego sposobu na relaks po ciężkim tygodniu pracy? Zabierz swoich znajomych do Skolnity Ski&Bike Wisła, gdzie w 100% bezpiecznych warunkach odstresujecie się podczas paintballowej bitwy.

Atrakcja letnia

Park linowy

Na naszych gości czeka 5 urozmaiconych tras o zróżnicowanej trudności. To idealna rozrywka zarówno dla maluchów, jak i weteranów ekstremalnych przygód.

Dowiedz się więcej

Atrakcja letnia

Trampolina i kule wodne

Zapraszamy na górną stację Skolnit, a tam atrakcje dla najmłodszych i starszaków, takie jak: kule wodne i trampolina. Jest to bezpieczna i fantastyczna zabawa dla każdego.

Atrakcja letnia

Trasy rowerowe

Mapa stoku

 1. Kolej linowa 4-osobowa 800m
 2. Trasa narciarska czerwona 980m
 3. Trasa narciarska niebieska 1100m
 4. Park linowy
 5. Zagroda zwierząt
 1. Punkty gastronomiczne z tarasem widokowym
 2. Stacja górna
 1. Trampolina/kule wodne
 2. Mała skocznia narciarska
 3. Strzelinica

Atrakcja zimowa

Dwie trasy narciarskie

Nasza największa atrakcja zimowa to oczywiście nartostrady! Zapraszamy wszystkich zarówno na szlak niebieski jak i czerwony przy czym ta druga dla odrobinę zaawansowanych w jeździe na nartach oraz snowboardzie. Trasy obsługiwane są przez orczyki oraz 4 osobową kolej linową. Jeżeli pogoda dopisuje, znajdziesz u nas zawsze świeży śnieg ;) Aktualne warunki na stoku zawsze możesz sprawdzić poprzez naszą kamerkę, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Atrakcja zimowa

Ośla łączka

Na górze Kolei Linowej czeka na rodziców oraz ich pociechy ponad 200m trasy dla najmniej doświadczonych amatorów nart i snowboardów.

Atrakcja zimowa

Szkoła narciarska

Szkoła narciarska

Mamy górę, z której świetnie się zjeżdża i mega ekipę, którzy swoimi umiejętnościami nauczania i zaangażowaniem sprawią, że w mig załapiesz "jak to działa"! Jeżeli nie masz odpowiedniego sprzętu, nie przejmuj się, u nas znajdziesz także wypożyczalnie snowboardów, nart, kijków oraz kasków.

Dodatkowe informacje

 • Godziny otwarcia 8.00 - 20.00
  Po 18 tylko poprzez wcześniejszą rezerwacją telefoniczną
 • Uczący się nie ponosi kosztów karnetu instruktora.
 • Lekcja odbywa się na szczycie Skolnitego, gdzie znajduje się bezpłatny wyciąg orczykowy o długości 80m, bądź na trasie niebieskiej lub czerwonej, zależnie od umiejętności kursanta.
 • Zapoznaj się z regulaminem

Kontakt

tel. +48 537 223 809
mail: szkola.narciarska@skolnity.pl

Atrakcja zimowa

Wypożyczalnia sprzętu

Brak sprzętu nie jest już wymówką. Czeka na Ciebie nowoczesny, sprawny i zadbany sprzęt narciarski oraz kaski! WYPOŻYCZALNIA CZYNNA OD 8.00 DO 20.00